PSIEbiegi już 15 października

PSIEbiegi, czyli przebieżkach ze schroniskowymi psami. Pierwsze PSIEbiegi odbędą się 15 października, a już 7 października ruszają zapisy na FB: Wolontariat-Schronisko dla Zwierząt w Białymstoku
"Od kilku miesięcy w schronisku przybywa psów, które potrzebują dużo ruchu. Z myślą o naszych podopiecznych powstał pomysł organizacji PSIEbiegów, Dzięki temu uszczęśliwimy przede wszystkim psy, które otrzymają od nas radosną przebieżkę. Chcemy pokazać, że z czworonożnym przyjacielem również można się dobrze bawić. Być może zachęcimy kogoś w ten sposób do aktywnego stylu życia? A być może komuś z biegaczy schroniskowy psiak wpadnie w oko i go adoptuje?" - mówi koordynatorka wolontariatu Justyna Januszyk.
W schronisku będzie czekało 20 naszych czworonożnych podopiecznych by dać się zabrać na przebieżkę. Zapraszamy wszystkich chętnych: profesjonalistów i amatorów, kobiety i mężczyzn, w pojedynkę i grupowo, z przyjaciółmi i rodziną na przebieżkę ze schroniskowymi psami. Zapraszamy też z własnymi psiakami, by się przekonać do aktywności z psem!
Przy zapisach należy zaznaczyć, czy będzie to bieg ze schroniskowym psem czy z własnym. Zachęcamy do zapisywania się grupowego do jednego psa, by w ten sposób umożliwić większej liczbie osób uczestnictwo w PSIEbiegach.
Bieg odbędzie się w niedzielę 15 października, w godzinach 10-14. Trasa pierwszych PSIEbiegów będzie miała ok. 5 kilometrów po różnych nawierzchniach.

No Comments Yet.

Leave a comment