Psiaki na Podlaskim Śniadaniu Mistrzów

Psy ze Schroniska dla Zwierząt w Białymstoku wezmą udział w Podlaskim Śniadaniu Mistrzów, które w sobotę, 12 sierpnia, odbędzie się w ogrodach Pałacu Branickich.

Na śniadaniu będzie można poznać ponad 30 psiaków. Zapraszamy mieszkańców i mieszkanki z rodzinami, przyjaciółmi i w pojedynkę, tych którzy szukają czterołapych do pokochania i tych, którzy lubią psy, ale też tych, którzy chcieliby się do nich przekonać. Wolontariusze i wolontariuszki chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania, a psiaki z miłą chęcią podadzą łapę i dadzą się pogłaskać za uchem. Być może właśnie w Ogrodach Branickich któryś czterołapy skradnie komuś serce!

- Większość ludzi, nigdy nie odwiedziła schroniska, a nawet jeśli, to nasi podopieczni inaczej wyglądają zza krat. Dzięki takim imprezom, ludzie mogą poznać nasze psy, dotknąć, pogłaskać. Poza schroniskiem także nasze psy są piękniejsze, bo daleko od schroniskowej codzienności - są szczęśliwsze. Dlatego serdecznie zapraszamy na sobotnią imprezę! - mówi koordynatorka wolontariatu w białostockim schronisku Justyna Januszyk.

Psiaki na Podlaskim Śniadaniu Mistrzów będzie można spotkać w godzinach 10-16.

Fot. Schronisko dla Zwierząt w Białymstoku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No Comments Yet.

Leave a comment