10. urodziny kina Helios Białystok Atrium Biała!

W sobotę, 3 marca kino Helios Atrium Biała obchodzić będzie swoje dziesiąte urodziny! Tego dnia na Widzów czekają premierowe seanse, liczne niespodzianki, konkursy oraz wiele innych atrakcji. Ponadto z tej okazji obowiązywać będzie wyjątkowa cena biletów!

Przez te lata Widzowie obejrzeli wiele filmowych hitów, bawili się na licznych premierach, seansach specjalnych i witali niejeden Nowy Rok. Filmowe spotkania 3 marca będą miłą okazją aby podziękować za wspólnie spędzony czas. Tego dnia każdy Widz z pewnością znajdzie coś dla siebie. Na wszystkich kinomanów czekać będą bilety w specjalnej cenie – tylko 17 zł (do biletów na filmy 3D należy doliczyć dopłatę w wysokości 3 zł).

Przygotowaliśmy szereg atrakcji:

  • test wiedzy o filmach (o godzinie 10:00) w którym do wygrania atrakcyjne nagrody: laptop, roczny bilet do kina, elektryczna hulajnoga i wiele innych (łącznie do wygrania będzie ponad 100 prezentów)!

  • tort urodzinowy,

  • konkursy z nagrodami przed wybranymi seansami,

  • zabawy i animacje dla kinomanów w każdym wieku.

Najmłodsi widzowie będą mieli okazję bawić się w holu kina z bajkowymi postaciami, w kąciku z klockami oraz z balonowymi figurkami, tworzyć wspólnie gigantyczne malowanki i kolorowe warkoczyki. Ponadto przed wybranymi seansami przed rozpoczęciem seansów organizowane będą konkursy związane z kinem.

Szczegóły dotyczące wszystkich urodzinowych atrakcji, repertuaru filmowego oraz konkursów i animacji dostępne są na stronie www.helios.pl. Zapraszamy serdecznie do wspólnego świętowania z białostockim kinem Helios Atrium Biała!

No Comments Yet.

Leave a comment