Maraton Nolana w białostockich kinach Helios!

21 lipca białostockie kina Helios zapraszają swoich Widzów na wyjątkową ucztę filmową autorstwa jednego z najlepszych reżyserów na świecie - Christophera Nolana. W ciągu zaledwie jednej nocy na ekranach zaprezentowane zostaną aż trzy filmy, które oprócz wyjątkowego Twórcy łączy jeszcze jedno – są po prostu znakomite.

Jako pierwszy wyświetlony zostanie niesamowicie realistyczny obraz II Wojny Światowej, jeden 
z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku - premierowa „DUNKIERKA”. Po krótkiej przerwie wraz z filmem „INTERSTELLAR”, Nolan zabierze Widzów w kosmiczną podróż w czasie i przestrzeni. Chwilę później czekać będzie kolejna, równie niezwykła wyprawa, tym razem dookoła ziemskiego globu. W głąb intymnego i nieskończonego świata snów Widzów przeniesie film „INCEPCJA”.

Gwiazdorska obsada, cudowna muzyka, znakomite zdjęcia i efekty specjalne zapierające dech 
w piersiach gwarantowane mistrzowską reżyserią Christophera Nolana jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwolą zasnąć żadnemu z Widzów.

 

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza do zakupu biletów na najbliższą odsłonę cyklu NMF: „MARATON NOLANA” w kasach kin Polsce oraz na stronie: www.helios.pl/nmf_nolan. Do zobaczenia w piątek 21 lipca!

No Comments Yet.

Leave a comment