Newsletter – LEGO : Witraże w synagogach

LEGO na temat: Witraże w synagogach/warsztaty rodzinne04.02.2018 (niedziela), godz. 11:00wiek dzieci: 6+czas trwania: ok. 90 minutcena: 10 zł od dzieckazapisy i szczegółowe informacje: tel. 85 67 67 367więcej na www.centrumzamenhofa.pl

Niedziela, 4 lutego 2018 roku, to ostatni dzień ferii zimowych na Podlasiu. Jeżeli nie zdążycie nas odwiedzić i zobaczyć, co w tym roku przygotowaliśmy z klocków LEGO, to mamy dla Was dobrą wiadomość! Ferie z klockami LEGO trwają u nas aż do 11 lutego!
Polecamy Wam też warsztaty rodzinne „LEGO na temat: Witraże w synagogach”, na które już możecie się zapisać. W pierwszej części warsztatu, wraz z instruktorem obejrzycie replikę Wielkiej Synagogi, zbudowaną z 12 tysięcy klocków LEGO. Dowiecie się, co to jest judaizm, synagoga oraz poznacie jej historię. Następnie, w sali warsztatowej poszerzycie zasób informacji, a zdobytą wiedzę wykorzystacie twórczo w części praktycznej. Waszym zadaniem będzie samodzielnie stworzyć witraż, wykorzystując do tego klocki LEGO.
Zapraszamy!

No Comments Yet.

Leave a comment