“Zmysłowa noc z Greyem” 9 luty

"Zmysłowa noc z Greyem" 9 luty kina Helios w Białymstoku

Globalny fenomen powraca na ekrany! Kina Helios zapraszają wszystkich fanów kultowej serii na niepowtarzalną "ZMYSŁOWĄ NOC Z GREYEM".

W piątek, 9 lutego odbędzie się wyjątkowy pokaz wszystkich części trylogii z premierowym seansem najnowszego filmu "NOWE OBLICZE GREYA"!

Tuż przed Walentynkami odbędzie się wyjątkowy nocny seans. Będzie to jedyny pokaz wszystkich trzech części ekranizacji światowego bestselleru - trylogii autorstwa E. L. James. Noc rozpocznie się "powitalnym drinkiem" (w wersji alkoholowej dla dorosłych Widzów oraz bezalkoholowej - dla młodszych fanów serii). Następnie na ekranach kin Helios czarować będą kolejno filmowe megahity: "PIĘĆDZIESIĄT TWARZY GREYA", "CIEMNIEJSZA STRONA GREYA" oraz premierowo - "NOWE OBLICZE GREYA".

Start: 9 lutego 2018, godzina 23:00. Na ekranach:
* Pięćdziesiąt twarzy Greya
* Ciemniejsza strona Greya
* Nowe oblicze Greya (PREMIERA!)

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów w kasach kin oraz poprzez stronę www.helios.pl<http://www.helios.pl>
Cena biletu: 44 zł

Opis filmów:
PIĘĆDZIESIĄT TWARZY GREYA / NAPISY
Ekranizacja największego bestsellera ostatnich lat. Książka "Pięćdziesiąt twarzy Greya" uznawana jest za najszybciej sprzedającą się w historii literatury; do dziś serię kupiło ponad 100 milionów osób na całym świecie. Studentka literatury Anastasia Steele (Dakota Johnson) poznaje przystojnego, tajemniczego milionera Christiana Greya (Jamie Dornan). Początkowe zauroczenie przemienia się w gorący romans, który na zawsze zmieni życie Anastasii.

CIEMNIEJSZA STRONA GREYA / NAPISY
Kiedy po bolesnym rozstaniu Christian próbuje nakłonić Anę do powrotu, ona stawia nowe warunki. Próby odbudowania związku, zyskania stabilizacji i spokoju torpedują postaci z przeszłości Christiana, które pojawiają się nagle, w najmniej spodziewanych okolicznościach, chcąc rozbić to, co budują młodzi.

NOWE OBLICZE GREYA / NAPISY
Trzecia część ekranizacji światowego bestselleru - trylogii autorstwa E.L. James. Szczęśliwi Christian i Ana wiodą dostatnie, pełne miłości życie. Codzienność nie zabiła w nich namiętności. Ale nad ich związek nadciągają czarne chmury. Były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemstę, czeka na czas, w którym będzie mógł jej dokonać.

No Comments Yet.

Leave a comment