Happysad 18 listopada 2017

Już 18 listopada 2017 zawita do Białegostoku zespół Happysad.
Zapraszam do Klubu Gwint, ul. Zwierzyniecka 10. Wstęp od godziny 18. Start koncertu o godzinie 19
Koncert odbędzie się w ramach trasy Ciało Obce Jesień 2017
Więcej informacji na stronie zespołu www.happysad.art.pl  i www.facebook.com/happysad
Info ze strony zespołu:
Zmiany pór roku to pewnik, taki sam jak jesienna trasa Happysad. Po dobrze przyjętej, najnowszej płycie Ciało Obce, oraz intensywnym okresie plenerowym, ruszamy ponownie w Polskę.
W tym roku mija 10 lat od wydania Nieprzygody, bardzo ważnej dla nas płyty, która według wielu dziennikarzy i fanów była naszym nowym początkiem. Nagrana w profesjonalnym studiu S4 pod okiem Leszka Kamińskiego czyli osoby w tej branży najznamienitszej, sprawiła, że nazwę naszego zespołu po raz pierwszy mogliśmy przeczytać na szczycie zestawienia najchętniej kupowanych płyt. Ta trasa to oczywiście ukłon dla tego wydawnictwa. Kilka utworów z Nieprzygody na pewno znajdzie się w jesiennej setliście. To był rok 2007, a jesteśmy w 2017. Nie lubimy patrzyć w przeszłość, raczej żyjemy tym, co tu i teraz, dlatego ogrywać będziemy także utwory z płyty najnowszej, która premierę miała w lutym tego roku.
Jak zawsze zabieramy ze sobą w trasę gości. W tej roli usłyszycie poznański Terrific Sunday oraz żywiecko - krakowski Sonbird, którego muzykę, po raz pierwszy usłyszeliśmy podczas tegorocznej edycji festiwalu Spring Break w Poznaniu.

No Comments Yet.

Leave a comment