5 lipca o godz. 12:00 zapraszamy na seans z cyklu Kino z Maluchem. Na ekranie zaprezentujemy francuską komedię „Miłość aż po ślub”.

Atrakcja przed seansem:
Tym razem skupimy się na powrocie świeżo upieczonych mam do sprawności i odpowiedniej sylwetki. Znana i lubiana Pani Ewa ze Szkoły jogi Muktijoga zaprezentuje ćwiczenia, które każdy może wykonać w domu a mimo to w znaczny sposób wpływają na odpowiednią kondycję naszego kręgosłupa, nie tylko moralnego.

Kino z Maluchem to oferta przeznaczona dla świeżo upieczonych rodziców oraz kobiet w ciąży. Założeniem, które towarzyszyło nam podczas przygotowań, było udowodnienie, że możliwe jest wyjście do kina z niemowlakiem i obejrzenie ciekawego filmu w komfortowych warunkach, a przy okazji poszerzenie swojej wiedzy z zakresu opieki nad dzieckiem.

Serdecznie zapraszamy wszystkie aktywne mamy (również te przyszłe), a także ojców, babcie, dziadków, opiekunki.

 

 

MIŁOŚĆ AŻ PO ŚLUB”

05.07 (ŚRODA)
GODZ. 12:00
KINO HELIOS GALERIA JUROWIECKA                                                                                                            

Juliette zajmuje się organizacją ślubów, ale sama jest zadowoloną z życia singielką. Facetów traktuje dość lekko i ze swobodą korzysta z atutów własnej urody. Szczególnie, że w dzieciństwie była szkolnym "brzydkim kaczątkiem". Wszystko jednak zmienia się, gdy okoliczności zmuszają ją do organizacji wesela Alexii, wyjątkowo nielubianej koleżanki z podstawówki. Co gorsza narzeczonym Alexii okazuje się być Mathias, uroczy facet, z którym Juliette spędziła niedawno upojną noc. Trzeba być nie lada zawodowcem, by zorganizować szczęście antypatycznej paniusi z mężczyzną, którego się kocha. Juliette nie może sobie pozwolić na stratę tego zlecenia. Ślub musi się odbyć, ale kto będzie panną młodą, to się jeszcze okaże...