Kontakt

Kontakt

Coolturalny Białystok to nieformalne centrum informacji

Naszą misją jest popularyzowanie wydarzeń kulturalno-rozrywkowych w regionie – obejmujemy patronatem najciekawsze wydarzenia, wspieramy kulturę niszową i wszelkie formy aktywności ludzi w naszym regionie. To strona otwarta na wszelkie przejawy Waszej twórczości własnej, którą możecie się dzielić na blogu redakcyjnym.

Użytkownicy na łamach serwisu mogą znaleźć pełną i najświeższą informację zarówno o wystawach, spektaklach czy koncertach, jak też aktualnych imprezach. Coolturalny Białystok to portal, dzięki któremu można szybko i przyjemnie zaplanować zarówno rodzinne wyjście do kina czy na koncert, jak i romantyczną kolację czy szaloną noc z przyjaciółmi w klubie.

Nawiązujemy bezpośrednią współpracę z firmami i organizatorami, dzięki czemu opieramy się wyłącznie na aktualnej i sprawdzonej informacji. Liczymy, że nasz serwis pomoże usprawnić komunikację między organizatorami i potencjalnymi uczestnikami. Aby dostęp do kultury był jeszcze łatwiejszy, w serwisie będzie można znaleźć szereg konkursów i promocji.

 

 

Kontakt

Masz pytanie?