CYBERPRZESTRZEŃ - spektakl familijny

By in
231
CYBERPRZESTRZEŃ - spektakl familijny

Poznajcie Och-Chmurkę i Pana Obłoczka. Zanurzeni w cyberprzestrzeni zauważają co się dzieje, gdy zaniedbamy wyobraźnię i relacje z bliskimi. Zapraszamy na bajkę, która jest niezwykle aktualna i potrzebna, pokazuje małym widzom drogi i alternatywy, których same bez pomocy być może nie dostrzegą.

Panna Och-Chmurka jest duszą towarzystwa. Uwielbia poznawać świat, podróżować oraz czytać ciekawe książki. Z kolei Pan Obłoczek jest zwolennikiem spędzania czasu przy komputerze, grania w różne gry na konsoli oraz przesiadywania w Internecie. Bohaterowie wspólnie zauważają, że świat staje się mniej kolorowy, a wypłowiałe boiska, podwórka i huśtawki zarastają betonem. Dlaczego większość czasu spędzamy przy telefonie lub komputerze?

Czy możemy jeszcze uniknąć sieciowej eksplozji?

Kim jest Sieciowy Wirus który czai się za internetową witryną?

Dzieci na własne oczy zaobserwują jak wygląda świat, kiedy nadużywa się nowych technologii, a zapomina o relacjach z rodziną, przyjaciółmi, czy o zabawie na świeżym powietrzu! Zobaczymy dlaczego warto dziś rozwijać swoją wyobraźnię oraz w jakiej rzeczywistości lepiej przebywać: wirtualnej czy realnej?

Spektakl przygotowany dla dzieci od 3 lat.

Produkcja: Teatr Bajaderka

źródło Nie teatr

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.