Film

To jest nagłówek

18 listopada 2022 kino Forum i Helios W rolach głównych: Katarzyna Figura, Maciej Musiałowski, Tomasz Schuchardt, Michał Żurawski, Agata Bykowska, Marta Chyczewska, Marianna Gierszewska, Andrzej Konopka i Tomasz Włosok.

ŚLICZNOTKA-Komedia obyczajowa

24 listopada kino Helios Alfa Widzowie będą mogli podziwiać na dużym ekranie tereny Michałowa i Białegostoku oraz plejadę popularnych aktorów związanych z Białymstokiem i Podlasiem.

Ania

„Ania” to wzruszająca opowieść o przedwcześnie zmarłej polskiej aktorce - Annie Przybylskiej.

Serce dębu premiera

“Serce dębu” to liryczna oda do życia, w której głos zabiera wyłącznie natura!

AIDA – Seans z Cyklu Helios na Scenie

Dramat polityczny Verdiego umieszczony we współczesnym świecie

JOHNNY - film

Ks. Jana Kaczkowskiego duchowny ,który angażuje młodych chłopaków z zawodówki, na pozór twardych buntowników, w pomoc śmiertelnie chorym.

Bilet do raju

Dwie, wielkie hollywoodzkie gwiazdy – Julia Roberts („Pretty Woman”, „Notting Hill”) i George Clooney ( „W chmurach”, „Grawitacja”) znowu razem na ekranie w filmie „Bilet do raju”.

Ennio

kompozytor muzyki filmowej uwielbiany przez międzynarodową publiczność .Legenda kina, której twórczość została dwukrotnie nagrodzona Oscarem®

Baby Broker – pokazy filmowe przedpremierowe

„Baby Broker” to cudowna w swej wrażliwości opowieść, zadająca pytania o kwestie etyki, wolności wyboru, pieniędzy, rodziny oraz tego, jak znaleźć miłość w tym szalonym bałaganie zwanym życiem.

IO polski kandydat do Oscary 2023

Opowieść o nas samych, odbijających się w wilgotnych oczach pewnego osiołka, zachwyciła artystyczną brawurą i młodzieńczą energią, choć firmuje ją swoim nazwiskiem 84-letni mistrz europejskiego kina.

premiera filmu JOHNNY

„Johnny” to emocjonalny rollercoaster, który na przemian bawi i wzrusza, przeraża i rozczula.

Zołza komedia

Anna to kobieta sukcesu i… niekwestionowana zołza. Jednym skinieniem kreuje gwiazdy, a drugim je unicestwia