Inne

WARSZTATY "WYPLATANIE LEI" Galeria Arsenał

Galeria Arsenał zaprasza na warsztaty "Wyplatanie Lei" z cyklu “Trochę mnie gnębi towarzystwo gołębi” dla osób 50+. 10.05. (środa) godz. 17-2

KRZYSZTOF DAUKSZEWICZ

STARE and NOWE to najnowszy, na bieżąco aktualizowany autorski program Krzysztofa Daukszewicza. Satyryk opisuje i wyśmiewa od dziesięcioleci absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą.

X Konkurs Literacki im. Anny Markowej. Jubileuszowy

26 kwietnia mija termin nadsyłania prac

Krzysztof Skiba

Krzysztof Skiba słynie z ciętego języka i zabawnych komentarzy. Stand Up Comedy to forma kabaretowa w sam raz skrojona dla niego. 20 listopada pod kierunkiem ojca rocka satyrycznego będziemy przyglądać się Polsce bez gaci.

Piotr Bałtroczyk stand-up: "Starość nie jest dla mięczaków"

Mistrz Kabaretu z humorem i wspaniałymi tekstami. "Bardzo zabawny występ, Pan Piotr Bałtroczyk rzuca dowcipami w bardzo zwinny sposób, który zawsze zaskakuje odbiorcę i pozbawia oddechu."

Casting do „Dzieci Doktora Motyla”

Do 10 października przyjmowane są zgłoszenia Dwoje dzieci z Białegostoku ma szansę wystąpić w filmie familijnym „Dzieci Doktora Motyla”. Trwa internetowy casting. Zgłoszenia można przesyłać do 10 października. Film będzie kręcony głównie na białostockich łąkach kwietnych.

Zaduszki Blusowe

5 listopada 2022, 18:00sala Forum, ul. Legionowa 5

15 wrzesień - Białostocki Festyn Obywatelski

Występ muzyczny, strefa zabaw dla najmłodszych, gry i konkursy – to tylko niektóre atrakcje czekające na uczestników IV Białostockiego Festynu Obywatelskiego. Odbędzie się on 15 września na Plantach. Wcześniej – 13 i 14 września – zostaną zorganizowane rodzinne festyny przy ul. Magnoliowej i Żurawiej.

Teatr Amatorski ProScenium ogłasza nabór do zespołu

Spotkanie organizacyjne 25 września, o godz. 16:00 i 17:00 miejsce  Spodki PIK. Teatr jest całościową Formacją podzieloną na grupy wiekowe oraz formy teatralne: grupa 1 (dzieci klas 0-4) – teatr lalkowy grupa 2 (dzieci i młodzież klas 5-8) – czarny teatr grupa 3 (uczniowie szkół średnich) – teatr „laboratorium” grupa 2 (dorośli od 20 roku życia) – teatr zaangażowany społecznie z elementami dramy. Nabór ma charakter otwarty, a w każdej grupie wiekowej przewidziano do 12 uczestników.

Fotogrfia na Ciepłej

Wolne miejsca w pracowni fotografii Miłośnicy fotografii spotykają się w Pracowni MDK "Fotografia na Ciepłej".

Filmowe Podlasie Atakuje! 2022

FILMOWE PODLASIE ATAKUJE! to jedna z najbardziej rozpoznawalnych akcji promujących kino niezależne,