Koncerty

RAMONA REY śpiewa piosenki KORY

Mimo, że Ramona szczególnie fascynuje się początkowymi nagraniami Kory i Maanamu na koncercie zaśpiewa repertuar zespołu z całego okresu jego działalności, nie pomijając utworów Kory z jej solowych płyt.

JAN ŁUKASZEWSKI | POLSKI CHÓR KAMERALNY

Opera i Filharmonia Podlaska zaprasza na wyjątkowy koncert muzyki rzymskiego baroku. Wystąpi Polski Chór Kameralny pod dyrekcją Jana Łukaszewskiego wraz z zaproszonymi instrumentalistami.

W. KORCZ I A. MAJEWSKA NIEPODLEGŁEJ

10 listopad 2022 OiFP W przeddzień Narodowego Święta Niepodległości na Dużej Scenie przy Odeskiej zabrzmią pieśni patriotyczne w interpretacji Włodzimierza Korcza, Alicji Majewskiej i artystów OiFP.

Kwartet ProForma - Spotkanie bardów: KACZMARSKI - COHEN

Kwartet ProForma to wyjątkowy, pięcioosobowy kwartet. Zainteresowania i temperament muzyczny sytuują zespół gdzieś pomiędzy krainą łagodności, a ciężkim rockiem, z uwzględnieniem wszystkich odcieni pośrednich.

Jesień z blusem

Już po raz 37. spotkamy się w Białymstoku podczas najstarszego oraz – nie da się ukryć! 🙂 – jednego z najbardziej lubianych festiwali bluesowych w Polsce!

Krzysztof Komeda - koncert

„W drodze do Hollywood” to koncert, który jest hołdem dla Krzysztofa Komedy i całego pokolenia Artystów (muzyków, filmowców, literatów) mających ogromny wpływ na wszystko to, co dzieje się współcześnie w kulturze.

TIDES FROM NEBULA – KONCERT W ZMIANIE KLIMATU

Już 10 listopada będziecie mieli okazję zobaczyć zespół na żywo w klubie Zmiana Klimatu. W roli supportu zagrają: YANTRA oraz WISHLAKE. TIDES FROM NEBULA (Polska) post rock, rock progresywny:

Marek Dyjak Trio – Koncert

Marek Dyjak to jeden z najbardziej charakterystycznych i autentycznych artystów w Polsce. W Listopadzie odwiedzi Zmianę Klimatu!

Łukasz Wiśniewski i Jarek Jurkiewicz

Na koncercie można spodziewać się przeróżnych muzycznych podróży, zawsze jednak skierowanej w stronę - po prostu - dobrej piosenki.

GODZINA 12 + Waterside - koncert

GODZINA 12 oraz Waterside zapraszają na wieczór pełen mocnego, dobrego Rocka

EtnoNurty. Kapela Braci Rejwów – koncert w Spodkach

Jeden brat z Podlasia, drugi z Roztocza.Bracia grają minimalfolk, etnorejwy czerpiąc z ludowego in crudo i odnajdując współczesne brzmienia w muzyce przodków.

MARIA JEST Z NAMI | Jesienne koncerty Marii Peszek

MARIA JEST Z NAMI, to kontynuacja wiosennej trasy koncertowej.

Koncert Blues Project cover band

Covery blues rockowe z repertuaru E.Claptona Cream Steve Ray Vaughan Alberta Colins Neila Younga ZZTOP i innych wykonawców tego nurtu.

JAKOWICZ | LALO – koncert symfoniczny

Spotkanie z wirtuozem skrzypiec Jakubem Jakowiczem.

INAUGURACJA 68. SEZONU ARTYSTYCZNEGO 2022/2023 – KONCERT SYMFONICZNY

68. sezon artystyczny 2022/2023 14 października, podczas koncertu na Dużej Scenie przy Odeskiej, melomani po raz pierwszy będą mogli usłyszeć Epitafium Krzysztofa Meyera – utwór poświęcony tragedii narodu ukraińskiego.

Maciek Maleńczuk Klauzula sumienia

Maciej Maleńczuk to jeden z najważniejszych, najbardziej charyzmatycznych, a przy tym kontrowersyjnych artystów ostatnich czterech dekad. Pieśniarz obdarzony świetnym głosem i darem pisania tekstów pełnych ciekawych obserwacji – nie zawsze miłych.

Zaduszki Blusowe

5 listopada 2022, 18:00sala Forum, ul. Legionowa 5 Boogie Mama i LSB – Lublin Street Band

Stratosfera koncert

Najwyższa klasyczna kultura gitarowa !!! Usłyszymy sztandarowe utwory najważniejszych gitarowych zespołów świata np.The Shadows, The Ventures,The Beatles i wielu innych oraz autorskie.

Recital Katarzyny Groniec – Niektóre sytuacje

Koncert galowy laureatów XIV Festiwalu Piosenki Literackiej im. Łucji Prus i Niny Larek, laureatki XIII edycji festiwalu rozpocznie się o godz. 17.00, a około godz. 19:00 wystąpi Katarzyna Groniec z recitalem „Niektóre sytuacje”.

Międzynarodowy Festiwal Sztuk Dawnych im. Izabeli Branickiej 2022

Festiwal rozpocznie w dniu 8 X – przeddzień rocznicy śmierci męża Izabeli – Jana Klemensa Branickiego

KONCERT SYMFONICZNY

INAUGURACJA 68. SEZONU ARTYSTYCZNEGO 2022/2023

Marek Dyjak Trio – Koncert

Marek Dyjak to jeden z najbardziej charakterystycznych i autentycznych artystów w Polsce. W Listopadzie odwiedzi Zmianę Klimatu!

SUPER TRIO (artyści Budki Suflera, Turbo i Morrison Tres)

SUPER /// TRIO to legendy polskiej muzyki rockowej i bluesowej, mistrzowie swoich instrumentów, wielokrotni zwycięzcy gitarowych plebiscytów na najlepszego gitarzystę w Polsce, a ponadto – niezwykle barwne osobowości sceniczne.

Trzech Tenorów

Ten koncert to spotkanie z klasyką, jakiego jeszcze w Nie Teatrze nie było. Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, głosy które rozbrzmiewają na światowych scenach.

THE GOOD LIFE - premiera muzyczna

Wraz z Tomaszem Steciukiem – gwiazdą musicalu i dubbingu - zapraszamy na premierę muzyczną w Nie Teatrze. Artysta wykona po polsku największe przeboje amerykańskiego swingu. Towarzyszyć mu będzie trio muzyczne, a w repertuarze znajdą się hity Franka Sinatry, Nat King Cole’a, Tony’ego Benneta czy Cole’a Portera.

Stand-up Wojtka Fiedorczuka

Wojtek Fiedorczuk to ekscentryk sceny i mikrofonu. Duchem wyrastający z komedii absurdalnej i szaleństwa scenicznego. Mówi monotonnie i dziwnie. Jego występy przesiąknięte są zabawami językowymi, abstrakcyjnym humorem i serdecznym podejściem do publiczności..

The Steepwater Band-Blues Fama

The Steepwater Band przenoszą tradycję rocka lat 60. i 70. w XXI wiek, dodając mu współczesnej świeżości. Zespół jest wierny swoim korzeniom – amerykańskiemu bluesowi, którego we własnych kompozycjach zgrabnie „tłumaczy” na język nowoczesności

Koncert zespołu 48 godzin

Zespół 48 godzin w ramach cyklu Blues Fama zapraszają na koncert promujący płytę „Drogowskaz”! Skład zespołu: Janusz Nowowsiak – harmonijki Grzegorz Poznański – gitara Jakub Szumarski – gitara basowa Grzegorz Pawłowicz – perkusja Mirosław Kłosowski – gitara, śpiew

14. Festiwal Piosenki Literackiej im. Łucji Prus

Podczas trzech dni festiwalu zakwalifikowani uczestnicy zaprezentują utwory zarówno znanych, jak i debiutujących autorów piosenki literackiej, w tym także te śpiewane przez pochodzącą z Białegostoku Łucję Prus

Koncert Tomeka KOWAL Kowalski

Osoba Ryśka Riedla jest dla „Kowala” bardzo inspirująca i nazywa go „swoim duchowym przyjacielem”.