O nas

O nas

Z miłością do kultury

 

 

Coolturalny Białystok to nieformalne centrum informacji kulturalnej na Podlasiu

Naszą misją jest popularyzowanie wydarzeń kulturalno-rozrywkowych w regionie – obejmujemy patronatem najciekawsze wydarzenia, wspieramy kulturę niszową i wszelkie formy aktywności ludzi w naszym regionie. To strona otwarta na wszelkie przejawy Waszej twórczości własnej, którą możecie się dzielić na blogu redakcyjnym.

Użytkownicy na łamach serwisu mogą znaleźć pełną i najświeższą informację zarówno o wystawach, spektaklach czy koncertach, jak też aktualnych imprezach. Coolturalny Białystok to portal, dzięki któremu można szybko i przyjemnie zaplanować zarówno rodzinne wyjście do kina czy na koncert, jak i romantyczną kolację czy szaloną noc z przyjaciółmi w klubie.

Nawiązujemy bezpośrednią współpracę z firmami i organizatorami, dzięki czemu opieramy się wyłącznie na aktualnej i sprawdzonej informacji. Liczymy, że nasz serwis pomoże usprawnić komunikację między organizatorami i potencjalnymi uczestnikami. Aby dostęp do kultury był jeszcze łatwiejszy, w serwisie będzie można znaleźć szereg konkursów i promocji.

Swoistą filią serwisu jest nasz fanpage na Facebooku , na którym umieszczamy informacje o wydarzeniach oraz ciekawe wywiady czy artykuły. Pełni on rolę przypomnienia i umożliwia dotarcie z informacją bezpośrednio do zainteresowanych osób.

Postanowiliśmy stawić czoła stereotypowi, według którego Białystok wciąż stanowi pustynię kulturalną na mapie Polski. Coolturalny Białystok powstał po to, aby udowodnić Wam, że Białystok jest wspaniałym i inspirującym miejscem spotkań.

19 listopada 2012 r. ruszyła strona www.CoolturalnyBialystok.pl – jest to serwis o charakterze kulturalno-rozrywkowym skierowany głównie do mieszkańców Białegostoku. To inicjatywa stworzona z myślą o ludziach – aktywnych, wyjątkowych i młodych duchem – którzy poszukują przewodnika po świecie kultury i rozrywki na Podlasiu. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom tych, których pasją jest kultura, ale brak im poczucia, że Białystok jest miejscem, w którym warto wyjść z domu.