AFRODYZJAK - afro/organic/downtempo | wydarzenie w Above Business Spot

PROJECT OVERVIEW

14 lipca 2023

Miejsce: taras Above Business Spot, 3. piętro Astorii, wejście główne od Rynku Kościuszki

AFRODYZJAK – nieoczywista muzyczna selekcja i odprężenie w samym sercu miasta. 14 lipca zapraszamy na pulsujący wieczór w kręgu afro, organic, downtempo na tarasie Astorii, w Above Business Spot i we współpracy z Nie Teatrem. Hosted by Skipek&Tony.

Afrodyzjaki to doznania zmysłowe, które pobudzają emocje i wprowadzają nasz umysł i ciało w trans przyjemności. Smak, zapach, otoczenie zieleni i muzyka działając kompleksowo wprowadzają stan ekstatyczny, wyostrzają zmysły, dają poczucie odprężenia. Tego lata będziemy je odczuwać wielokrotnie korzystając z niebanalnej przestrzeni tarasu w Above Business Spot, na 3. piętrze Astorii.

Zapraszamy na cykl organicznych wydarzeń w samym sercu miasta, gdzie pośród zieleni, z panoramą miasta w tle wspólne pożegnamy zachodzące słońca przy dźwiękach afrykańskich bębnów.
Muzyczna selekcja organicznych brzmień house, downtempo i etnicznego afro, tak mało obecna na rodzimej scenie muzyki elektronicznej towarzyszyć nam będzie przez cały wieczór, wraz z upływem nocy zagłębiając się w bardziej techniczne jej odmiany.
Daj się ponieść nieoczywistym dźwiękom, odpocznij przy snujących się bębnach w oparach Palo Santo. By czerpać pełnymi garściami z atmosfery wieczoru, nasycić ciało odpowiednią energią, zrelaksować się zalecamy być od pierwszych dźwięków, by potem uwolnić tę energię w tanecznym uniesieniu

źródło Nie teatr

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.