Krzysztof Skiba

PROJECT OVERVIEW

20 listopada 2022 miejsce Nie teatr
Krzysztof Skiba słynie z ciętego języka i zabawnych komentarzy. Stand Up Comedy to forma kabaretowa w sam raz skrojona dla niego. 20 listopada pod kierunkiem ojca rocka satyrycznego będziemy przyglądać się Polsce bez gaci.

Skandalista od zawsze. A poza tym showman, satyryk, felietonista, konferansjer. Znany także jako współzałożyciel, autor tekstów i frontman powstałego w marcu 1988 roku zespołu rockowego „Big Cyc”. Krzysztof Skiba słynie z ciętego języka i zabawnych komentarzy. Stand Up Comedy to forma kabaretowa w sam raz skrojona dla niego. Silny, bezpośredni i bardzo dosadny przekaz z elementami improwizacji to coś, co Skiba od dawna uprawia na scenie, a w swoim programie „Skiba ciągle na wolności” ujawnia wstydliwe tajemnice show biznesu, a także startuje w wyborach na prezydenta kosmosu. Wszyscy wielokrotnie widywaliśmy go w akcji podczas niezliczonych telewizyjnych show, gdzie komentował polskie paranoje polityczne czy obśmiewał absurdy rzeczywistości. Swój humorystyczny talent prezentował w felietonach pisanych do miesięcznika „Wprost” oraz jako częsty gość programów kabaretowych, takich jak „Kabaretowy Klub Dwójki”. Gościnny bywalec serialowych komedii i jubileuszowych gal kabaretowych, a teraz zagości w Nie Teatrze.

Skiba – nie zna słów „tabu”, „cenzura” i „polityczna poprawność”. Jeśli chcecie więc zabrać ze sobą dzieci – to jedynie te dorosłe 😉
źródło Nie teatr

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.