Recital „LADY VIVI IS COMING TO TOWN” | Karolina Piechota

PROJECT OVERVIEW

2 kwiecień 2023   Nie teatr

„Ja jestem Twoja Marylin Monroe” Janczarskiego i Grechuty, „Zapomniałam” do muzyki sióstr Sipińskich, piosenki wykonywane przez Raya Charlesa, Ellę Fitzgerald, „Be Italian” z musicalu „Nine” po utwory Radiohead czy Cindy Lauper. Karolina Piechota jest mistrzynią kreacji, interakcji i scenicznym wulkanem energii. Zapraszamy na jej niezwykły recital

Karolinę Piechotę poznaliśmy w monodramie „Twoja mać!”. Zachwyciła widzów nietuzinkową grą, wiarygodnością i ekspresją. Swój aktorski talent i zdolności wokalne postanowiła wykorzystać w recitalu „Lady ViVi is coming to town”. Brawurowo interpretuje stosunki damsko-męskie, przekraczając czwartą ścianę i zapraszając widza do interakcji, co powoduje, że każdy spektakl jest tak wyjątkowy jak jego publiczność.

W swojej recenzji Katarzyna Wysocka tak pisze o recitalu artystki: „Karolina Piechota  pokazała w sposób wyjątkowy i odważny własną interpretację stosunków damsko-męskich, panując nad głosem, spotkaniem z widzem i całością. Mądrze wchodziła w interakcje z widzem, zachęcając go, przywołując, przekomarzając się z nim, puszczając oko”

 

Występuje: Karolina Piechota

Reżyseria: Adam Nalepa

Akompaniament i aranżacje: Ignacy Jan Wiśniewski

źródło Nie teatr

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.