Przytulisko: WIOSNA NA TALERZU - warsztaty kreatywne dla dzieci 4-9 lat

By in
97
Przytulisko: WIOSNA NA TALERZU - warsztaty kreatywne dla dzieci 4-9 lat

Wiosna na talerzu kojarzy się z nowalijkami, świeżością, zielenią. Ale na kolejnym spotkaniu w Przytulisku nie będziemy robić sałatek ani organizować teatralnej kuchni, bo wszystko byśmy zjedli i nie byłoby nic, co moglibyście zabrać ze sobą do domu;) Tym razem Kasia Mikiewicz pomoże nam zaprosić wiosnę do domu, a punktem wyjścia będzie dla małych kreatorów…papierowy talerzyk. Do zobaczenia 30 kwietnia!

W Przytulisku nie mamy problemów z pomysłami, a naszą misją jest pobudzanie kreatywności oraz budowanie twórczej atmosfery, w której każdy poczuje się dobrze. Tym razem czujemy, że czas najwyższy wywołać wiosnę. Marzanny nie pomogły, słońca jak na lekarstwo. Przy pomocy papierowych talerzyków i innych skarbów, które Kasia przynosi na zajęcia dodamy sobie wiosennej energii odnajdując w głowie i w doświadczeniu symbole, które z wiosną nam się kojarzą i przenosząc je w praktyce i działaniu na realne przedmioty, które wywołają uśmiech dzieci i rodziców.

Dzieci jak zwykle będą mogły dać się ponieść fantazji w pracy twórczej, a jednocześnie ćwiczyć zdolności manualne i poznawać nowe techniki plastyczne. Warsztat sprzyjać będzie rozwijaniu kreatywności i samodzielności. Jak wszystkie z tego cyklu konsultowany jest także z psycholożką i terapeutką.

Do zobaczenia w Przytulisku!

Warsztaty skierowane są dla dzieci w wieku 4-9 lat. UWAGA! Bilet kupujemy dla pociechy, rodzic może zostać na miejscu, służyć wsparciem, poczytać książkę czy napić się kawy w tym czasie.

źródło

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.