Regulamin

Regulamin serwisu www.coolturalnybialystok.pl

Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki cookies. Można je zablokować w ustawieniach przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wstęp:

www.CoolturalnyBiałystok.pl zwany w dalszej części dokumentu Portalem jest serwisem internetowym prowadzonym przez Flyberry, ul. Kraszewskiego 28/48 15-025 Białystok NIP 9661905582.
Poniższy dokument stanowi formę porozumienia pomiędzy portalem Coolturalny Białystok a osobami korzystającymi z Portalu.
Portal jest bezpłatny i skierowany do osób zainteresowanych kulturą Białegostoku i województwa Podlaskiego.
Informacje publikowane w serwisie pochodzą z wiarygodnych, publicznie dostępnych źródeł i wg najlepszej wiedzy redakcji, mogą być uznane za rzetelne. Przedstawione w serwisie opinie, poglądy i komentarze stanowią wyraz osobistej wiedzy i poglądów ich autorów.


Komentarze:

Portal umożliwia jego użytkownikom komentowanie poszczególnych treści zawartych w serwisie. Redakcja prosi wszystkich korzystających o szacunek dla innych użytkowników Internetu, zachowanie kultury zachowania i wypowiedzi, nie łamanie prawa oraz trzymanie się zasad netykiety.
Umieszczanie komentarzy pod artykułami publikowanymi na Portalu jest możliwe tylko za pomocą konta założonego na portalu Facebook – zasady przetwarzania danych są zgodne z polityką prywatności Facebooka.
Osoby reprezentujące redakcję mają prawo do usunięcia z treści komentarzy elementów reklamowych, obraźliwych, nawołujących do przemocy i łamiących polskie prawo.

Ochrona prywatności:

Portal w pełni respektuje prawo do prywatności i ochrony danych osobowych użytkowników Portalu. Korzystanie z Portalu nie wymaga przedstawiania przez użytkownika jakichkolwiek danych, które pozwalałyby na jego identyfikację. Jedynym wyjątkiem mogą być ankiety, konkursy oraz newsletter, do których przystąpienie jest dobrowolne i nie wpływa w żaden sposób na zasady korzystania z Portalu. Użytkownicy korzystający z ankiet, konkursów i newslettera zgadzają się na przetwarzanie swoich danych kontaktowych na potrzeby ankiety/konkursu/wysyłki newslettera.
Dane uzyskane na tej drodze mają dla Portalu Coolturalny Białystok charakter informacyjny, a ich wyniki są wykorzystywane wyłącznie do wewnętrznych potrzeb instytucji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Portal zastrzega sobie prawo do umieszczania w treści newslettera odpowiednio oznaczonych reklam i ofert partnerskich oraz promowania swoich usług.
Strona www.CoolturalnyBialystok.pl może zawierać odnośniki do innych stron WWW, które są prowadzone przez niezależne jednostki. Użytkownicy powinni zdawać sobie sprawę z faktu, że www.CoolturalnyBiałystok.pl nie odpowiada za ścisłość, zawartość lub dostępność informacji, do których odnośniki prowadzą przez stronę Portalu.
Redakcja Portalu zastrzega, że dane (np. IP, dane z Facebooka) użytkownika podejrzanego o popełnienie przestępstwa mogą zostać udostępnione odpowiednim organom państwowym wyłącznie, gdy przedstawią one odpowiedni nakaz sądu polskiego lub organów ścigania, zgodny z obowiązującym w Polsce prawem.

Podczas wizyty na stronie Portalu dane dotyczące wizyty użytkownika (np. adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego itp.) zbierane są automatycznie przez Analyt Googleics. Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na stronie Portalu, zbierania danych demograficznych o użytkownikach, lub do personalizacji zawartości strony Portalu. Danych zbieranych automatycznie nie da się zmienić lub usunąć.
Szczegółowe zasady zbierania i przetwarzania informacji o Użytkownikach, obowiązujące w serwisie coolturalnybialystok.pl określa Polityka prywatności.
Każdy użytkownik, korzystając z Portalu, zaświadcza, że zapoznał się z Regulaminem serwisu coolturalnybialystok.pl i zobowiązuje się do jego przestrzegania.